Žitković Dora - Carpe Mare, obrt za promidžbu i usluge turističke agencije

Agent za prodaju i marketing u turizmu (m/ž)

Zagreb
Promocija i marketing
info@carpe-mare.hr
OPIS POSLA
Aktivno traženje novih smještajnih objekata, oglašavanje smještajnih objekata, održavanje postojećih odnosa s klijentima, priprema ponuda i pregovaranje o uvjetima suradnje, praćenje trendova na tržištu i prilagođavanje poslovanja, komunikacija s vlasnicima smještajnih objekata. Pisanje blogova i objava za društvene mreže.

Prednost imaju studenti/ce s radnim iskustvom u marketingu i prodaji.

Bonus je ako znate:

- upravljati društvenim mrežama (Fb, Instagram i ostalo)

- raditi Google Ads i Facebook kampanje

- kreirati vizuale u Canvi