Zaboravili ste lozinku?
Udruga CRVENI NOSOVI klaunovidoktori; Medulićeva 34, Zagreb

Promocijske aktivnosti – POSTANI SMAJLER :o)

Zagreb
Promocija i marketing
smajleri@crveninosovi.hr
Opis posla

U potrazi si za poslom koji će ti biti zanimljiv i koji možeš raditi tijekom cijele akademske godine?
Javi nam se za rad na promocijama našeg Donacijskog programa Smjehonoše. Posao uključuje predstavljanje misije Udruge i rada klaunovadoktora te poticanje građana na uključenje u Donacijski program Smjehonoše.

Zašto tražimo baš tebe?

·        Odgovoran/na si prema preuzetim obvezama

·        Spreman/na si na razgovor s građanima na javnim mjestima, prigodnim sajmovima i u trgovačkim centrima

·        Spreman/na si na rad vikendom

·        Spreman/na si na timski rad

·        Zainteresiran/na si za putovanja u druge gradove

·        Želiš dugotrajniji studentski posao i dostupan/na si za rad tijekom cijele akademske godine?

·        Imaš iskustvo u terenskom radu (anketiranje, promocije, direktna prodaja i slično) – poželjno, ali nije uvjet

Što ti nudimo?

·        Fleksibilno radno vrijeme

·        Mogućnost stvaranja vlastitog radnog rasporeda

·        Mogućnost putovanja u druge gradove u sklopu promocijskih aktivnosti (sukladno fakultetskim obvezama)

·        Mogućnost ostvarivanja bonusa za ostvarene rezultate

·        Rad u pozitivnom i veselom okruženju (mogućnost stjecanja novih prijateljstava)

·        Dodatne edukacije i podrška team lidera

Tvoja satnica, bonusi i uvjeti:

·        Satnica: od 5.25 EUR do 6.70 EUR

·        Druge naknade: Dodatne naknade za prijevoz i prehranu u slučaju putovanja u druge gradove

·        Radno vrijeme: fleksibilno, po dogovoru, minimalno 2 do 3 dana u tjednu uključujući vikende

·        Mjesto: Grad Zagreb uz posjete drugim gradovima

·        Početak rada: Rujan 2024.

·        Očekivano trajanje posla: Tijekom akademske godine 2024./2025.

Zanima te što kažu drugi studenti o nama?

Radno vrijeme je odlično jer imamo mogućnost birati dan, lokaciju i smjenu koja nam odgovara, team leaderi su jako dobri i susretljivi te se početak rada stvarno trude olakšati koliko god je to moguće, kolege tj. ostatak smajlera su fenomenalni, stvarno se mogu stjeći nova prijateljstva, atmosfera na poslu je izvrsna. Svatko ima priliku za ostvarivanjem veće satnice što je odlično te isto tako i mogućnost za napredovanjem. Sve u svemu jako jako zadovoljna!! – studentica Ana

Ako se prepoznaješ u navedenom opisu i želiš se priključiti našem malom, ali veselom timu, slobodno nam se javi na mail slanjem životopisa.

Veselimo se upoznati te! :o)