Zaboravili ste lozinku?
Henkel Croatia d.o.o.

Asistent u odjelu regionalnog marketinga

Zagreb
Promocija i marketing
posao.croatia@henkel.com
Opis posla:

• Naučiti strategije i procese marketinga proizvoda u svakodnevnom poslovnom okruženju

• Podrška u praćenju, analizi i nadzoru tržišnih trendova / aktivnosti / više kategorija

• Operativna podrška uz blisku komunikaciju i usklađivanje s odjelima za pakiranje i planiranje nabave

• Bliska suradnja s agencijama za dizajn u procesu razvoja pakiranja u vezi s lansiranjem i ponovnim lansiranjem Henkelovih proizvoda

• Izrada materijala za podršku (npr. materijala za prodajna mjesta, video zapisa) i prodajnih prezentacija usmjerenih na podršku lansiranju/ponovnom lansiranju proizvoda

Posebna znanja i vještine:

• Komunikativni i proaktivni studenti 4./5.godine motivirani za rad i učenje (Ekonomski fakultet i sl.)

• Dostupnost za rad - minimalno 1 godinu, 30-40 sati tjedno, pon-pet

• Vrlo dobro poznavanje engleskog jezika; drugi jezici su plus

• Odlično poznavanje rada na računalu (Excel, Power Point)

• Izvrsne komunikacijske vještine, visoke organizacijske sposobnosti i neovisan način rada

• Proaktivan radni stav i analitičko razumijevanje

Naknade
Topli obrok 2,65 EUR po danu, plaćen godišnji odmor.

Radno vrijeme
08/09:00 – 16/17:00 (ponedjeljak - petak)

Lokacija
Budmanijeva 1, Zagreb

Ostale napomene i uvjeti
Prilikom slanja životopisa potrebno je napisati u mailu možete li raditi puno radno vrijeme svaki radni dan barem godinu dana, odnosno 40 sati tjedno (Pon – Pet) i imate li vlastiti studentski ugovor minimalno godinu dana. U naslovu maila napišite „Marketing student“. Veselimo se vašim prijavama!