Zaboravili ste lozinku?
Telemach Hrvatska d.o.o.

Administrativni asistent u IT Systems sektoru (m/ž)

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
OPIS POSLA
Pridruži se našem stručnom timu zaposlenika i postani dio priče o uspjehu. Ne ulažemo samo u najnapredniju tehnologiju, već i u naše ljude. Naši zaposlenici su naša najveća snaga, i mi vjerujemo da je njihovo zadovoljstvo ključ našeg uspjeha. Dođi i zajedno s nama ostvari najbolju vrijednost za novac i vrhunsko korisničko iskustvo!

KLJUČNI ZADATCI/ODGOVORNOSTI:
Administracija podataka u SAP-u i ostalim sustavima

ŠTO OČEKUJEMO/KVALIFIKACIJE:

·        Znanje rada u SAP-u (prednost, ali nije uvjet)

·        Pedantnost i usmjerenost na detalje

ŠTO NUDIMO:

·        Mogućnost rasta i razvoja unutar brzorastuće kompanije

·        Dinamično okruženje i ugodnu radnu atmosferu

·        Besplatnu kavu i čaj

LOKACIJA
Josipa Marohnića 1, Zagreb

RADNO VRIJEME
Puno radno vrijeme

OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
1 mjesec s mogućnosti produženja

NAČIN ZA PRIJAVU
Putem linka za prijavu
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI
Raiffeisenbank Austria d.d.
Twins Trade d.o.o.
Tistar grupa d.o.o.
HOLOGRAPHIK d.o.o.
KONTO 97 d.o.o. za usluge i trgovinu
Segafredo Zanetti Croatia društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
Gyas d.o.o.
PKF Tax Consulting Antičić d.o.o.
ICERTIAS d.o.o.
Arhitektura Inwina d.o.o.
Interexpert-Zagreb d.o.o. za reviziju, računovodstvo i savjetovanje
Promocija plus d.o.o. za odnose s javnošću i istraživanje tržišta
CENTAR ZA DIGITALIZACIJU d.o.o. za informacijske usluge
Foreo Adria d.o.o.