Promocija plus d.o.o. za odnose s javnošću i istraživanje tržišta

Telefonsko anketiranje

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
valerija.cati@gmail.com
Opis posla
Telefonsko anketiranje/ rad od kuće

Zašto tražimo tebe?
Voliš komunicirati s ljudima, tražiš posao od kuće i možeš odraditi minimalno 3 smjene u tjednu

Potrebna znanja
Poznavanje rada na računalu

Poželjne vještine
Komunikativnost, odgovornost prema preuzetom poslu

Radno vrijeme
14:00 – 20:00 h

Ostale napomene i uvjeti
Molimo uz prijavu u mailu poslati CV sa kontakt podacima i navesti od kada možete početi s radom

Način za prijavu
Napisati u subject "Telefonsko anketiranje" i poslati na e-mail
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI
Twins Trade d.o.o.
ARHIMAX projekt j.d.o.o.
Udruga sportske rekreacije Hram zdravlja
Airflow društvo s ograničenom odgovornošću za usluge u graditeljstvu
HOLOGRAPHIK d.o.o.
Segafredo Zanetti Croatia društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
Gyas d.o.o.
PKF Tax Consulting Antičić d.o.o.
Računovodstvo.hr d.o.o. za knjigovodstvo i usluge
Foreo Adria d.o.o.
Wespa Spaces d.o.o.
Blitz-Cinestar d.o.o. društvo za kinoprikazivačke usluge
Poliklinika Medikol
Prodajni ured d.o.o.