Zaboravili ste lozinku?
Twins Trade d.o.o.

Rad u odjelu prodaje

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
info@twinstrade.hr
Opis posla
Generalni smo zastupnik premium brendova za kosu Joico, Cocochoco Professional i Corioliss. Posao je obrada narudžbi i korisnička podrška prema klijentima. Narudžbe zaprimamo na nekoliko različitih kanala.

Ostale napomene i uvjeti
Nudimo ugodno radno okruženje i atmosferu, tražimo pouzdanost i preciznost, predanost poslu kako bismo uvijek osigurali maksimalnu kvalitetu za naše klijente. Osiguravamo kvalitetno mentorstvo. Potrebna nam je osoba barem nekoliko mjeseci uzastopno.

Potrebna znanja
Poznavanje ekonomije/komercijale može biti prednost, ali najvažnija je volja za učenjem. Poznavanje slovenskog jezika u govoru i pismu isto može biti prednost.

Lokacija
Vurovčice 5 , 10 000 Zagreb

Radno vrijeme
Smjena je između 7:30 i 17:00 te se smjena organizira po dogovoru.

← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI
ARHIMAX projekt j.d.o.o.
Udruga sportske rekreacije Hram zdravlja
Airflow društvo s ograničenom odgovornošću za usluge u graditeljstvu
HOLOGRAPHIK d.o.o.
Segafredo Zanetti Croatia društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
Gyas d.o.o.
PKF Tax Consulting Antičić d.o.o.
Računovodstvo.hr d.o.o. za knjigovodstvo i usluge
Foreo Adria d.o.o.
Wespa Spaces d.o.o.
Blitz-Cinestar d.o.o. društvo za kinoprikazivačke usluge
Poliklinika Medikol
Prodajni ured d.o.o.
MEĐUNARODNI INSTITUT ZA KLIMATSKE ATKIVNOSTI (IICA)