Zaboravili ste lozinku?
Tistar grupa d.o.o.

Asistent/ica u ljudskim resursima

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
posao@hodajuce-reklame.hr
Opis posla
Objava oglasa na interne i eksterne mreže, regrutacija i selekcija kandidata, aktivna koordinacija i komunikacija s koordinatorima i promotorima, vođenje evidencija zaposlenih, planiranje kampanja u Hrvatskoj, Sloveniji i BiH, pisanje izvještaja za klijente, pisanje članaka za društvene mreže, komunikacija s klijentima te ostale administrativne aktivnosti.

Zašto tražimo tebe?
Voliš hodati u susret novim izazovima? Osim toga, multitask i organiziranost su ti jače strane? Zakorači u nove pobjede i prijavi se!

Potrebna znanja
Digitalne i organizacijske vještine, proaktivnost, odgovornost i znanje engleskog jezika.

Poželjne vještine
Poznavanje rada u Canvi i vozačka dozvola B kategorije.

Ostale napomene i uvjeti
Tražimo studente završnih godina, poželjno ekonomskog ili psihologijskog usmjerenja.

Lokacija
Remote / Zagreb

Radno vrijeme
Fleksibilno, 6-8h u danu.

Način za prijavu
Prijave slati na mail, s naznakom „Prijava za Asistensta u ljudskim resursima“.
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI
Twins Trade d.o.o.
ARHIMAX projekt j.d.o.o.
Udruga sportske rekreacije Hram zdravlja
Airflow društvo s ograničenom odgovornošću za usluge u graditeljstvu
HOLOGRAPHIK d.o.o.
Segafredo Zanetti Croatia društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
Gyas d.o.o.
PKF Tax Consulting Antičić d.o.o.
Računovodstvo.hr d.o.o. za knjigovodstvo i usluge
Foreo Adria d.o.o.
Wespa Spaces d.o.o.
Blitz-Cinestar d.o.o. društvo za kinoprikazivačke usluge
Poliklinika Medikol
Prodajni ured d.o.o.