Zaboravili ste lozinku?
Raiffeisenbank Austria d.d.

Agent u Kontaktnom centru (m/ž)

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
Opis posla
Komunikacija s klijentima putem telefona. Odgovaranje na upite klijenata, pomoć u korištenju servisa i usluga Banke, pronalaženje rješenja za klijente. Provođenje odgovarajuće administracije.

Potrebna znanja
Razvijene komunikacijske vještine i spremnost na učenje i rad s klijentima, strpljivost, korištenje engleskog jezika, dobro poznavanje i korištenje Microsoft Office alata (Word, Excel).

Ostale napomene i uvjeti
Tražimo studente koji mogu raditi više od 5 sati na dan kroz tjedan.

Lokacija
Magazinska 69/2, 10000 Zagreb

Radno vrijeme
Prema dogovoru, minimalno 30 sati tjedno

Način za prijavu
Putem linka
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI
Twins Trade d.o.o.
ARHIMAX projekt j.d.o.o.
Udruga sportske rekreacije Hram zdravlja
Airflow društvo s ograničenom odgovornošću za usluge u graditeljstvu
HOLOGRAPHIK d.o.o.
Segafredo Zanetti Croatia društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
Gyas d.o.o.
PKF Tax Consulting Antičić d.o.o.
Računovodstvo.hr d.o.o. za knjigovodstvo i usluge
Foreo Adria d.o.o.
Wespa Spaces d.o.o.
Blitz-Cinestar d.o.o. društvo za kinoprikazivačke usluge
Poliklinika Medikol
Prodajni ured d.o.o.