Zaboravili ste lozinku?
Centar za organizaciju, druženje i edukaciju Balans

Voditelj/ica plesnih tehnika

OVAJ OGLAS JE ISTEKAO!

Sveta Nedelja
Ostalo
pk.balans@gmail.com
OPIS POSLA
Planiranje i realizacija treninga, osmišljavanje koreografija za natjecanja i nastupe, pedagoški pristup u radu s predškolskom, školskom djecom te srednjoškolcima i odraslima sve ovisi o vašoj motiviranosti i međusobnom dogovoru.

ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
Odgovoru, kreativnu , pozitivnu osobu koja živi ples te želi prenijeti na mlađe naraštaje. Osmišljavanje koreografija, uvježbavanje te prema kalendaru i dogovoru odlazak na natjecanja.

POTREBNA ZNANJA
Iskustvo u vođenju grupa te pedagoški pristup te odgovornost u redovitim dolascima na treninge.

POŽELJNE VJEŠTINE
Radi lakšeg dolaska u dvoranu poželjno da vozite, no nije uvjet.

NAPOMENE I UVJETI
Podrška radnog tima i pozitivna radna atmosfera, tu smo za sve dogovore. Naknada za prijevoz.

RADNO VRIJEME
17-22h pon,sri, pet (1 do 3 x tjedno) ovisno o dogovoru i afinitetima.

POČETAK RADA
01.09.2024.

OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
20.06.2025

NAČIN ZA PRIJAVU
Poslati motivacijsko pismo i cv na mail, ili nazvati.