Zaboravili ste lozinku?
Mondo INC Zagreb d.o.o.

Student u financijama (m/ž)

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
office@mondoinczagreb.hr
Opis posla
Zaprimanje, kontrola i administriranje ulaznih računa
Odgovornost za ulazne račune i elemente knjiženja
Administriranje refundacija zaposlenicima
Sudjelovanje u pripremi redovitih i ad hoc analitičkih izvješća
Kontrola i administriranje putnih naloga
Obavljanje ostalih administrativnih poslova po nalogu poslodavca
Usklada s kupcima i dobavljačima na kraju godine, i po potrebi tijekom godine
Pomoć pri reviziji (prikupljanje potvrda stanja i komunikacija s revizorima)

Zašto tražimo tebe?
Povećani opseg posla

Potrebna znanja
Poznavanje MS Office paketa (Excel), poznavanje kontnog plana

Poželjne vještine
Organiziranost, savjesnost u radu, proaktivnost, prijašnja iskustva u radu s financijama mogu biti prednost, ali nisu nužan uvjet

Ostale napomene i uvjeti
Student/ica viših godina fakulteta ekonomskog usmjerenja

Lokacija
Ulica Ivana Banjavčića 22, Zagreb

Radno vrijeme
Radnim danima (ponedjeljak – petak) prema dogovoru, nepuno radno vrijeme

Način za prijavu
Poslati svoj CV na mail
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet
ŽACstar d.o.o.
Dun & Bradstreet d.o.o. za poslovne i bonitetne informacije
DOM EKSPERT d.o.o.
Coca-Cola HBC Hrvatska d.o.o.
Plesni studio Transform
Forvis Mazars d.o.o. za porezno savjetovanje i reviziju
Propertas d.o.o.
Hrvatska udruga društava za tržišno komuniciranje – HURA!
Mazars Cinotti Consulting d.o.o.
Arhivservis d.o.o
Getworker d.o.o.
Prizma d.o.o. centar za poslovnu inteligenciju
RTL Hrvatska d.o.o. za usluge