Zaboravili ste lozinku?
Hrvatska udruga društava za tržišno komuniciranje – HURA!

Project Assistant – Communications & Awards (m/ž)

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
hura@hura.hr
Opis posla
Ako si apsolvent/ica s viškom vremena te se vidiš u komunikacijskoj behind-the-scenes akciji – pridruži se HURA-i kao Project Assistant (m/ž)! Posao uključuje pomoć i potporu u organizaciji raznih HURA-inih projekata  i to u Communications i Awards odjelima – svega onoga što se događa iza kulisa kvalitetnih, uspješnih i zanimljivih inicijativa za komunikacijsku industriju – od tablica i logistike.

Potrebna znanja
Ako si apsolvent ili apsolventica, barataš engleskim jezikom, maher si u Excel tablicama, imaš studentska prava te se smatraš pismenom, pedantnom i odgovornom osobom, prijavi se jer možda baš tebe čekamo. Važno nam je da imaš oko za detalje, smisao za organizaciju te da voliš timski rad.

Poželjne vještine
Izrazito cijenimo okretnost, snalažljivost i komunikativnost, a radno iskustvo nije uvjet, iako bi stavka rada ili volontiranja u organizaciji evenata bila lijep bonus.

Ostale napomene i uvjeti
U HURA-i možeš očekivati satnicu od 5,25 EUR/h i redovnu plaću svakog prvog u mjesecu, potencijalne bonuse za dobre radne rezultate, pozitivnu radnu atmosferu, dva tjedna plaćenog godišnjeg odmora, mogućnost stvaranja kontakata u komunikacijskoj industriji, priliku za učenje i profesionalni razvoj. A ako si kliknemo nakon što se bolje upoznamo, možda i nastavak suradnje.

Lokacija
Charlesa Darwina 4a, 10000 Zagreb

Radno vrijeme
Ponedjeljak – petak, 09:00 – 17:00

Način za prijavu
Ako smo te zainteresirali, javi nam se na mail sa svojim životopisom i motivacijskim pismom. Čekamo te!