Zaboravili ste lozinku?
Propertas d.o.o.

Administrativni poslovi na računalu

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
dino@propertas.hr
Opis posla
Pomoć u administraciji i pisanju dokumenata za: izrade procjene tržišne vrijednosti nekretnina, vođenje projekata, financijski nadzor i ostale usluge u građevinskom konzaltingu, posao se brzo uči uz naše mentorstvo.

Zašto tražimo tebe?
Želiš zaraditi do 1.000,00 EUR mjesečno? Osoba si koja želi učiti i napredovati ? Ukoliko si apsolvent/ica građevinskog, arhitektonskog ili geodetskog fakulteta i već želiš raditi u struci te steći prednost pred svojim kolegama prilikom zaposlenja, a pritom raditi na zanimljivim i velikim projektima - ovo je posao za tebe.

Potrebna znanja
Engleski jezik u govoru i pismu, informatička pismenost, MS Office paket, prednost: ACAD, MS Project.

Poželjne vještine
Analitika, logičko zaključivanje.

Ostale napomene i uvjeti
Traži se odgovornost, pedantnost i točnost, radno vrijeme može biti po dogovoru no preferiramo kontinuirano 09-17h (8h dnevno ili prema dogovoru), posao bolje odgovara apsolventima ili studentima koji imaju više slobodnog vremena.

Lokacija
Radnička cesta 80, Zagreb

Način za prijavu
Isključivo mailom poslati svoj CV.