Zaboravili ste lozinku?
Forvis Mazars d.o.o. za porezno savjetovanje i reviziju

Junior asistent u Računovodstvu

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
humanresources@mazars.hr
Opis posla

Sviđa vam se računovodstvo, kontroling, financijska analiza i želite se razvijati u smjeru pružanja CFO usluga (Accounting/Controlling/FP&A/Treasury Advisory"), želite raditi s mladim timom u odličnoj radnoj atmosferi, biti dio tima koji uvodi inovativne digitalne koncepte, raditi u internacionalnom okruženju, raditi na sebi i svojoj karijeri – nastavite čitati!

Što ćeš raditi?

Sudjelovati u aktivnostima vezanim uz procesiranje i obradu svih računovodstvenih i ostalih financijskih transakcija za potrebe klijenata iz različitih industrija u međunarodnom okruženju, osiguravati isporučivanje pravovremenih i točnih informacija.

Sudjelovati u pripremi svih statutarnih, zakonskih i ostalih financijskih izvještaja za eksterne korisnike klijenta u skladu sa relevantnim standardima i zakonskim propisima, u skladu sa uputama Seniora/Managera
Samostalno provoditi pripremu i obradu računovodstvenih i ostalih financijskih transakcija, osiguravati točne i pravovremene informacije.

Sudjelovati u komunikaciji i koordinacija sa timom, klijentima i ostalim partnerima. Uz veliki entuzijazam i motivaciju, očekujemo teoretsko znanje financija i računovodstva i praktično znanje MS Office-a. Važno nam je tvoja sklonost kontinuiranom radu na sebi i usvajanju novih znanja i vještina, analitičke sposobnosti i tendenciju rješavanja problema, a mi ćemo se pobrinuti da dobiješ najboljeg mentora/icu koji će ti nesebično prenijeti svoje stručno znanje.

Postavljat ćemo ti nove izazove i ciljeve, a od tebe ćemo zahtijevati sve više proaktivnosti, snalažljivosti i odgovornosti. Kao dio Mazars tima, bit ćeš ambasador Mazarsovih vrijednosti (pošteno i profesionalno) u svakodnevnom poslovanju.

Što te čeka?

Čeka te mladi tim i vedra atmosfera na poslu. Na ovoj poziciji imaš priliku iskoristiti fleksibilnost poslovanja i ostvariti work-life balance po svojoj mjeri. U duhu Forvis Mazarsovih vrijednosti možeš očekivati visok integritet, odnosno etičko i društveno odgovorno poslovanje, poštovanje u našoj poslovnoj zajednici, tehničku izvrsnost i stalni rad na sebi. Zbog prirode posla, uvijek ćeš imati priliku raditi sa zanimljivim i brzorastućim poduzećima različitih sektora, kao i priliku za napredovanje.

U Forvis Mazarsu vlada learning culture što znači da ćeš imati mogućnost sudjelovati u raznim edukacijskim i razvojnim aktivnostima, uključujući one vezane uz ovladavanjem novih znanja, vještina i alata za pružanje „CFO usluga“ za potrebe tržišta (uključivo Controlling i FP&A metode i prakse, korištenje digitalnih alata), te mogućnost sudjelovanja u projektima digitalizacije, standardizacije i automatizacije različitih procesa. Također pružamo mogućnost sudjelovanja u internim edukacijama koje će voditi naši Manageri i Partneri, ali i vanjskom certificiranom stručnom obrazovanju kao što je ACCA.

Lokacija
Strojarska cesta 20, Zagreb 10000

Radno vrijeme
Puno radno vrijeme (klizno od 8h/9h - 16h/17h). Početak rada – po dogovoru.

Način za prijavu
Prijavi se putem linka ili maila.
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI