Zaboravili ste lozinku?
Međunarodna udruga ljudskih potencijala

Junior marketing/specijalist za društvene mreže

OVAJ OGLAS JE ISTEKAO!

Šibenik
Promocija i marketing
hr@remotebob.co.uk
OPIS POSLA
Pružamo vrhunske virtualne asistente poduzetnicima, konzultantima, coachovima i drugim zauzetim osobama. Tražimo kreativnog Junior marketing/specijalista za društvene mreže.

Odgovornosti:
• Izrada i upravljanje sadržajem za društvene mreže • Uređivanje videa, stvaranje reelova • Pomoć u marketinškim kampanjama • Pisanje blogova • Kreiranje newslettera

ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
Tražimo tebe jer vjerujemo da možeš unijeti svježu energiju i kreativne ideje u naš tim. Ako si strastven/a oko marketinga i društvenih mreža, imaš odlične komunikacijske vještine i voliš raditi u dinamičnom okruženju, onda si prava osoba za nas. Tvoj talent za kreiranje zanimljivog sadržaja, iskustvo s alatima kao što su Canva, Photoshop i Capcut, te tvoja pažnja prema detaljima pomoći će nam u ostvarivanju naših ciljeva i pružanju vrhunske usluge našim klijentima. Ako želiš raditi s nama na uzbudljivim projektima i pridonijeti našem rastu, tražimo baš tebe!

NAPOMENE I UVJETI
Dobro poznavanje engleskog jezika.

POTREBNA ZNANJA
Snažno poznavanje društvenih mreža • Izvrsne komunikacijske vještine • Kreativnost i pažnja na detalje • Poznavanje Canve, Photoshopa, Capcuta.

LOKACIJA
Drniških žrtava 12A, Šibenik / remote work

RADNO VRIJEME
Flexible, part-time freelance

NAČIN ZA PRIJAVU
Pošaljite svoj životopis s naslovom "Prijava za Junior marketing." na mail.