Zaboravili ste lozinku?
Henkel Croatia d.o.o.

Asistent/ica u IT odjelu

Zagreb
IT poslovi
posao.croatia@henkel.com
OPIS POSLA
Podrška u rješavanju IT problema, identificiranju i rješavanju problema i incidenata, tehničkom istraživanju konfiguracijskih problema i funkcionalnih problema u Hrvatskoj

Osiguravanje da su oprema i objekti podatkovnog centra potpuno funkcionalni i u skladu s Henkelovim standardima

Održavanje sigurnosti IT radne okoline te podrška za sve krajnje korisnike

Priprema i održavanje dokumentacije sustava

Pomoć u globalnoj ili regionalnoj implementaciji projekata IT infrastrukture

ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
Postani dio proaktivnog tima i stekni jedinstveno radno iskustvo u dinamičnom radnom okruženju.

Pruža se mogućnost za unaprjeđenjem i usavršavanjem uz vodstvo mentora.

POŽELJNE VJEŠTINE
• Dobro poznavanje engleskog jezika (čitanje i pisanje). • Tehničko znanje ili iskustvo rada u: Windows Client administraciji, Mrežna (WAN, LAN) administraciji, administraciji informacijske sigurnosti, IT procesnoj i servisnoj dokumentacija prema industrijskim standardima (po mogućnosti ITIL). • Izvanredne analitičke sposobnosti i vještine rješavanja problema

NAKNADE
Naknada za topli obrok u iznosu od 2,65 eura, plaćeni godišnji odmor.

RADNO VRIJEME
8:00/9:00 – 16:00/17:00 h; 6 - 8 sati dnevno

OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
Do godinu dana, po dogovoru

LOKACIJA
Budmanijeva 1, 10000, Zagreb

NAPOMENE I UVJETI
Tražimo odgovorne studente računalnih smjerova i srodnih znanosti (FOI, FER, PMF...). Prednost imaju studenti s radnim iskustvom u IT sektoru. Dostupnost za rad 30 do 40h tjedno (pon – pet), studentska prava minimalno godinu dana. Odlično znanje engleskog jezika, vještine rješavanja problema i proaktivnost, tehnička znanja.

Prilikom slanja životopisa potrebno je napisati u mailu možete li raditi svaki radni dan barem godinu dana, odnosno 30-40 sati tjedno (Pon – Pet) i imate li vlastiti studentski ugovor minimalno godinu dana. U naslovu maila napišite „IT asistent“. Veselimo se vašim prijavama!