Zaboravili ste lozinku?
Samsung electronics Austria GmbH - Podružnica Zagreb

Administrativni posao u odjelu računovodstva

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
sead.hr@samsung.com
OPIS POSLA
Slanje izlaznih dokumenata kupcima uz prethodnu provjeru, zaprimanje i arhiviranje dokumenata, vođenje evidencije zaprimljenih dokumenata u Excelu, knjiženje i zatvaranje uplata, suradnja s drugim odjelima unutar kompanije

ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
Ako te odlikuju kreativnost, želja za znanjem i učenjem te otvorenost za promjene, pozivamo te da nam se dođeš predstaviti i započneš svoj razvojni put u Samsungu

POTREBNA ZNANJA
Engleski jezik, Microsoft Office paket (Excel, PowerPoint, Word)

OSTALE NAPOMENE I UVJETI
Poželjno da student/ica može raditi puno radno vrijeme

LOKACIJA
Radnička 37b, 10000 Zagreb

RADNO VRIJEME
Početak između 8 i 9, završetak između 16 i 17h

OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
Na duži vremenski period (minimalno 6 mjeseci, po mogućnosti duže)

NAČIN ZA PRIJAVU
poslati CV na sead.hr@samsung.com