Zaboravili ste lozinku?
A007 plus d.o.o.

Administrativni posao – ulistavanje/otvaranje novih artikala

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
karijere@abrakadabra.com
OPIS POSLA
Ulistavanje novih artikala, kreiranje i ažuriranje opisa proizvoda, pravilno povezivanje i kategorizacija artikala.

ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
Ako si osoba željna novog znanja, proaktivna i spremna zakoračiti u dinamičan svijet e-eCommerce-a onda tražimo upravo tebe. Očekuje te rad u mladom timu stručnjaka koji rado dijeli svoje znanje.

POTREBNA ZNANJA
Napredne informatičke vještine, poznavanje MS Office paketa i engleskog jezika.

POŽELJNE VJEŠTINE
Komunikativnost, proaktivnost, odgovornost prilikom obavljanja zadataka, pravovremeno izvršavanje zadataka.

OSTALE NAPOMENE I UVJETI
Tražimo studenta/icu koji može raditi 8 sati dnevno i biti dostupan za rad cijeli radni tjedan. Poželjno je da je riječ o apsolventu/ici ili vanrednom studentu/ici. Rad od kuće te izostanak zbog studentskih obveza moguće je dogovoriti s nadređenim uz pravovremenu najavu.

DRUGE NAKNADE
Kava u uredu.

LOKACIJA
Slavonska avenija 11a, Zagreb

RADNO VRIJEME
8:30-16:30

NAČIN ZA PRIJAVU
Prijave sa životopisom poslati na karijere@abrakadabra.com