Zaboravili ste lozinku?
Box Now d.o.o.

HR asistent/ica

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
jobs@boxnow.hr
Opis posla
Tražimo studenta za HR odjel na pola radnog vremena. Želiš steći iskustvo u ljudskim resursima i raditi u dinamičnom okruženju? Pridruži se našem timu!

Što nudimo:

Rad u mladom i ambicioznom timu

Fleksibilno radno vrijeme prilagođeno studentskim obavezama (barem 20 h tjedno)

Priliku za učenje i razvoj u području HR-a

Ugodnu radnu atmosferu i priliku za daljnje napredovanje

Tvoji zadaci će uključivati:

Pomoć u procesu regrutacije (objava oglasa, selekcija životopisa, komunikacija s kandidatima)

Administrativne poslove (vođenje baze podataka, ažuriranje dokumenata)

Sudjelovanje u HR projektima i inicijativama

Ostali administrativni i organizacijski zadaci prema potrebi

Što očekujemo:

Status studenta i mogućnost rada na pola radnog vremena

Studiranje psihologije

Izražene komunikacijske i organizacijske vještine

Poznavanje rada na računalu (MS Office a pogotov Excel, Google alati)

Motiviranost i želja za učenjem u području ljudskih resursa

Proaktivnost i timski duh

Preciznost i oko za detalje

Poznavanje engleskog jezika (C1)*

Radno vrijeme
08-16 / pola radnog vremena, a flesksiblno prema studentskim obavezama

Lokacija
Ul. Marice Barić 6, Zagreb

Način prijave
Na mail s naslovom "STUDENT – HR ASISTENT"
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI
Twins Trade d.o.o.
ARHIMAX projekt j.d.o.o.
Udruga sportske rekreacije Hram zdravlja
Colliers Advisory d.o.o.
Airflow društvo s ograničenom odgovornošću za usluge u graditeljstvu
MEDILIGO d.o.o.
HOLOGRAPHIK d.o.o.
Segafredo Zanetti Croatia društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
Gyas d.o.o.
PKF Tax Consulting Antičić d.o.o.
Računovodstvo.hr d.o.o. za knjigovodstvo i usluge
Foreo Adria d.o.o.
Wespa Spaces d.o.o.
Blitz-Cinestar d.o.o. društvo za kinoprikazivačke usluge