Zaboravili ste lozinku?
Računovodstvo.hr d.o.o. za knjigovodstvo i usluge

Računovodstveno-administrativni poslovi

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
prijave@racunovodstvo.hr
Opis posla
Slaganje dokumentacije, unos dokumentacije u računovodstveni program, razvrstavanje mailova i dokumentacije po folderima, pisanje špranciranih odluka, ugovora i slično.

Zašto tražimo tebe?
Tražimo studente završnih godina fakulteta računovodstvenog ili sličnog usmjerenja koji se žele okušati u računovodstvenim poslovima.

Potrebna znanja
Korištenje Microsoft alata (excel, outlook i sl).

Poželjne vještine
Poznavanje osnovnih računovodstvenih pojmova.

Ostale napomene i uvjeti
Nudimo fleksibilno radno vrijeme.

Radno vrijeme
08-16 ili po dogovoru.

Lokacija
Radnička cesta 180, II kat

← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI
Twins Trade d.o.o.
ARHIMAX projekt j.d.o.o.
Udruga sportske rekreacije Hram zdravlja
Colliers Advisory d.o.o.
Airflow društvo s ograničenom odgovornošću za usluge u graditeljstvu
MEDILIGO d.o.o.
HOLOGRAPHIK d.o.o.
Segafredo Zanetti Croatia društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
Gyas d.o.o.
PKF Tax Consulting Antičić d.o.o.
Foreo Adria d.o.o.
Wespa Spaces d.o.o.
Blitz-Cinestar d.o.o. društvo za kinoprikazivačke usluge
Poliklinika Medikol