Zaboravili ste lozinku?
Bugatti Rimac d.o.o.

Controlling Intern

Zagreb
Ostalo
lucija.rahle@bugatti-rimac.com / leonardo.venuti@bugatti-rimac.com
Opis posla
• Podrška pri prevođenju razvojnih ideja u financijski održive i izvedive projekte hiperautomobila ili komponenti
• Pomoć kontrolorima u osiguravanju profitabilnosti od ideje projekta do kraja proizvodnje
• Priprema i pomoć u izradi ciljeva prihoda, troškova, profita i RoS-a za projekte te provođenje analize u pozadini
• Pomoć tijekom praćenja ključnih faza i financijskih ad hoc analiza
• Pomoć s ažuriranjima vezanim za ključne faze u proračunu projekata vozila uz praćenje ključnih pokazatelja (KPI) kao što su profitabilnost projekta, RoS, IRR, NPV, novčani tok i slično
• Podrška pri provedbi analize odstupanja
• Pomoć u pripremi izvještaja o performansama projekata

Zašto tražimo tebe?
Naša misija je postati vodeća kompanija hiperautomobila, a vi, kao intern u kontrolingu vozila pomoći ćete nam da to postignemo kroz blisku suradnju s Program menadžmentom, Istraživanjem i razvojem (R&D), Kvalitetom, Proizvodnjom i Prodajom kako bismo osigurali da projekti vozila zadovolje naša visoka očekivanja u pogledu profitabilnosti, kvalitete i performansi.

Potrebna znanja
• Dokazana stručnost u naprednom Excelu • Snažne analitičke vještine • Tečno znanje engleskog jezika

Poželjne vještine
• Iskustvo u izradi poslovnih slučajeva i financijskim strukturama analiza profitabilnosti poželjno • Iskustvo u programiranje od Makros itd.

Ostale napomene i uvjeti
• Preddiplomski ili diplomski studij iz financija/kontrolinga, inženjeringa ili sličnog područja
• Aktivna studentska prava barem godinu dana
• Radno vrijeme je minimalno 30 sati tjedno
• Putni troškovi plaćeni

Lokacija
Savska Opatovina 36, Zagreb

Radno vrijeme
8-16h

Način za prijavu
Poslati email sa životopisom na engleskom jeziku.