Zaboravili ste lozinku?
Bugatti Rimac d.o.o.

Mass Engineering Intern

Zagreb
Ostalo
lucija.rahle@bugatti-rimac.com i mattia.iorizzo@bugatti-rimac.com
Opis posla

• Asistencija inženjerima prilikom fizičkih mjerenja i benchmark aktivnosti

• Identifikacija i organizacija prijedloga za smanjivanje mase

• Prezentiranje “lightweight” solucija projektnim timovima

Zašto tražimo tebe?
Tražimo timskog igrača koji će nam se pridružiti i pomoći našim inženjerima u njihovim aktivnostima na razvojnim projektima novih sportskih automobila. Idealan kandidat je student strojarstva i ljubitelj automobila, zainteresiran za sustave vozila, njihove komponente i tehnologiju. Kandidat treba biti odgovoran i timski orijentiran te mora biti u stanju upravljati i organizirati vlastito vrijeme i aktivnosti. Na kandidatu će biti da se izgradi i razvije odnose unutar kompanije.

Potrebna znanja
• Rad sa MS Office i CAD alatima • Konverzacijska razina Engleskog jezika

Poželjne vještine
• Sposobnost detaljnog praćenja podataka • Fleksibilnost i brza prilagodba u dinamičnom radnom okruženju • Proaktivnost i timski rad te inicijativa prilikom rada s raznim drugim projektnim timovima • Iskustvo u radu s CAD i CAE alatima i tehničkom dokumentacijom te sudjelovanje u Formula Studentu smatra se kao prednost

Ostale napomene i uvjeti
Poželjno studenti diplomskog studija strojarstva ili srodno
Aktivna studentska prava barem godinu dana
Radno vrijeme je minimalno 30 sati tjedno
Putni troškovi

Radno vrijeme
8:00 do 16:00, fleksibilno

Očekivano trajanje posla
Godinu dana

Lokacija
Savska Opatovina 36, Zagreb

Način za prijavu
Poslati email sa životopisom na engleskom jeziku.
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI
Sofa IT d.o.o.
ANA - Udruga za pomoć djeci i obiteljima
PINK BERRY d.o.o.
Došen Stevo - Paint & Wine, obrt za umjetničko stvaralaštvo i druge usluge
Agencija za komercijalnu djelatnost - proizvodno, uslužno i trgovačko d.o.o.
Fashline d.o.o.
Alonija usluge d.o.o.
HP - Hrvatska pošta d.d.
Habyland d.o.o. za usluge
Gajser Šantek Snježana - Salon za pse Cenn, obrt za usluge
Angla d.o.o. za poduku stranih jezika
Sportkart d.o.o.
TRIBAL9 d.o.o.
Laboratorij zabave d.o.o.