Zaboravili ste lozinku?
Hrvatski Telekom d.d.

Agent/ica u savjetovanju za postojeće korisnike

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
martina.matic3@t.ht.hr
Opis posla:

- Komunikacija s korisnicima i rješavanje korisničkih upita

- Suradnja s drugim odjelima radi boljeg i bržeg rješavanja upita

- Aktivno pristupanje postojećim korisnicima i pružanje izvrsnog iskustva u prodaji telekomunikacijskih proizvoda i usluga

- Ispitivanje potrebe kupaca i pružanje personalizirane preporuke o najprikladnijim Iskonovim proizvodima i uslugama

- Objašnjavanje funkcija i prednosti naših proizvoda te pomaganje kupcima u odabiru najboljeg paketa za njihove potrebe

Ostale napomene i uvjeti:

Tražimo ambiciozne i komunikativne pojedince koji će se pridružiti našem timu. Tvoje ključne odgovornosti će obuhvatiti svakodnevnu komunikaciju s korisnicima putem telefona i e-maila, rješavanje njihovih upita i prigovora te uspostavljanje suradnje s ostalim odjelima Iskona.

Pružamo ti priliku da svojim angažmanom ne samo ostvariš pozitivan utjecaj na korisnike već i unaprijediš svoje prodajne vještine u čemu će ti pomoći i široka paleta atraktivnih ponuda koju imamo za naše korisnike. Uvjereni smo da zajedno možemo postići vrhunske rezultate i pružiti korisnicima najbolje moguće iskustvo.

Prijavi se i otvori vrata brojnih mogućnosti!

Što nudimo?

- Stimulativno radno okruženje s mogućnostima profesionalnog razvoja

- Obuku i mentorstvo kako biste se što bolje pripremili za izazove posla

- Atraktivna primanja s mogućnostima bonusa na temelju postignutih rezultata

- Mogućnosti napredovanja u karijeri u skladu s vašim sposobnostima i ambicijama

- Slobodni dani za rješavanje studentskih obaveza

- Radna kultura odličnih međuljudskih odnosa i neumornog pomaganja

- Konstantna podrška supervizora i voditelja

- Usavršavanje komunikacijskih i prodajnih vještina

Obavezna znanja:

- Osnovno znanje rada na računalu (Word, Excel, Internet)

- Izražene komunikacijske vještine i vještine pisane komunikacije

- Interes i motivacija za prodaju

- Samostalnost i samoinicijativnost, uz suradnju i timski rad u postizanju ciljeva

- Interes za dugoročnim zaposlenjem

Radno vrijeme je svakim danom od 9:00-21:00h, a bitno nam je da možeš odvojiti barem 3 dana u tjednu (po 6h).

Lokacija: Draškovićeva 26, Zagreb