Zaboravili ste lozinku?
Index promocija d.o.o.

Desk novinar

Zagreb
Ostalo
Opis posla
Pisanje članaka za rubriku Vijesti ili za rubriku Magazin (ti biraš što te zanima)
Objavljivanje sadržaja na društvenim mrežama
Samostalno i brzo pronalaženje aktualnih vijesti, prikupljanje i obrada informacija, prevođenje vijesti
Aktivno praćenje događanja i predlaganje tema za članke
Opremanje vijesti fotografijama, naslovom, podnaslovom, galerijama
Povremeni razgovori s izvorima za potrebe pisanja članaka, intervjuiranje sugovornika, odlazak na press konferencije

Poželjne vještine
- visoka razina poznavanja hrvatskog jezika, pravopisa i gramatike
- poželjno iskustvo rada na portalima

Ostale napomene i uvjeti
- mogućnost rada na puno radno vrijeme u smjenama (5 dana u tjedno, 8 sati)
- studenti završnih godina diplomskog studija ili apsolventi

Lokacija
Remote rad, Zagreb.

Radno vrijeme
Puno radno vrijeme, u smjenama.

Način za prijavu
Pošalji životopis i "napiši dva kratka članka koja bi objavio u Indexovoj rubrici za koju se prijavljuješ (uz naslov i odgovarajuću fotografiju)". Naslov maila: Desk novinar.
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI
Gajser Šantek Snježana - Salon za pse Cenn, obrt za usluge
ANA - Udruga za pomoć djeci i obiteljima
Teniski klub San-spin
Agencija za komercijalnu djelatnost - proizvodno, uslužno i trgovačko d.o.o.
ANAfour7, obrt za fotografske usluge i trgovinu
DOM EKSPERT d.o.o.
Upravljanje sportskim objektima
Svijet za pet jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
STORM GRUPA d.o.o. za trgovinu i usluge
TRIBAL9 d.o.o.
Laboratorij zabave d.o.o.
Memoria Creatio j.d.o.o.
Fit Invest d.o.o.