Zaboravili ste lozinku?
Solić Dinko - NODI,obrt za marketing i usluge

Brand Ambassador (m/ž) za prodaju ASICS sportske opreme

Zagreb
Ostalo
dinko.solic.nodi@gmail.com
OPIS POSLA
Poticanje prodaje ASICS sportske opreme te biti pomoć i podrška kupcima i prodavačima sa svojim detaljnim znanjem ASICS sportske opreme.

ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
Ako si student koji se ujedno bavi i sportom , ti si idealan kandidat za ovaj posao.

POTREBNA ZNANJA
Po završetku besplatne trening-radionice što više naučiti o sportskoj opremi koju ćeš nuditi potencijalnim kupcima. Biti upoznat s načinom poslovanja i prodaje ASICS sportske opreme.

POŽELJNE VJEŠTINE
Potrebno je da osoba bude vrlo komunikativna, da barata prezentacijskim vještinama te da ima talent za prodaju.

NAPOMENE I UVJETI
Fleksibilno upravljanje svojim vremenom i spremnost na odgovorno i savjesno obavljanje zadanih poslova.

RADNO VRIJEME
Rad vikendom (subota) po 6 sati – 4 radnih dana mjesečno.

OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
31.12.2024.

NAČIN ZA PRIJAVU
CV i motivacijsko pismo poslati na email.
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI
ANA - Udruga za pomoć djeci i obiteljima
PINK BERRY d.o.o.
Agencija za komercijalnu djelatnost - proizvodno, uslužno i trgovačko d.o.o.
ANAfour7, obrt za fotografske usluge i trgovinu
HP - Hrvatska pošta d.d.
Sportkart d.o.o.
TRIBAL9 d.o.o.
Laboratorij zabave d.o.o.
Memoria Creatio j.d.o.o.
Javna ustanova za upravljanje prirodnim vrijednostima Grada Zagreba
Invictus Medical / Beauty centar premium j.d.o.o.
Agitator d.o.o.
Geneplanet d.o.o.