Zaboravili ste lozinku?
E.ON Hrvatska d.o.o.

Student/ica za IT

Zagreb
IT poslovi
OPIS POSLA
- 1st level IT podrška zaposlenicima
- pomoć u konfiguraciji računalne opreme
- upućivanje zahtjeva prema vanjskim dobavljačima (ticketing)
- instalacija računalnih programa

ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
Tražimo studenta/icu treće, četvrte ili pete godine fakulteta tehničkog, elektrotehničkog ili strojarskog usmjerenja koji/a ima dobro znanje o računalima/informatici općenito te iskustvo rada u MS Office programima. Poželjno je da je osoba dinamična, fleksibilna, društvena i organizirana te odgovorno pristupa radnim zadacima. Vještine i afinitet prema računalnom programiranju/automatizaciji su prednost. Uvjet: godina dana studentskih prava.

POTREBNA ZNANJA
Obavezno znanje Engleskog jezika.

POŽELJNE VJEŠTINE
Sposobnost rada u timu. Poželjno je da je osoba dinamična, fleksibilna, društvena i organizirana te odgovorno pristupa radnim zadacima.

NAPOMENE I UVJETI
Odlični uvjeti rada (benefiti, moderni uredi, multikulturalno okruženje).

LOKACIJA
Zagreb, Capraška ulica 6

RADNO VRIJEME
ponedijeljak – petak po 8 sati

NAČIN ZA PRIJAVU
Ako si komunikativna, ljubazna i strpljiva osoba, spremna za rad s ljudima, pošalji nam životopis kroz prijavu na link.