Zaboravili ste lozinku?
Romb marketing strategy d.o.o.

Promocija mobilne aplikacije

Zagreb
Promocija i marketing
antonia.pera@romb-ms.hr
Opis posla
Tražimo komunikativnu i ambicioznu studenticu/studenta za poziciju promotora u marketinškoj agenciji Romb. Kao promotor, bit ćete odgovorni za predstavljanje i promociju naše mobilne aplikacije u različitim okruženjima, uključujući kafiće, sportske evente i turnire. Vaš posao će uključivati istraživanje tržišta, analiziranje reakcija korisnika i prikupljanje povratnih informacija koje će pomoći u unapređenju aplikacije. Ako imate razvijene socijalne vještine, volite raditi u timu, pametni ste i ambiciozni, prijavite se i pridružite se našem timu!

Potrebna znanja
Komunikativnost, timski rad, ambicija za napredovanjem.

Poželjne vještine
Snalažljivost, vedrina, simpatičnost.

Ostale napomene i uvjeti
Potreban studentski ugovor, osobni automobil poželjan, no nije obavezan.
Putni troškovi plaćeni 0,34€/km.
Satnica od 7,5€ do 15€, ovisno o eventu

Radno vrijeme
Promocije svakim danom u trajanju od 3 do 6h (jutarnje, popodnevne i večernje smjene).

Način za prijavu
Prijave možete slati na mail. U naslovu maila navesti PRIJAVA ZA POSAO PROMOTORA/ICE ZAGREB, obavezan životopis i dvije fotografije (figura i lice).