Zaboravili ste lozinku?
DETERM d.o.o.

Customer Support Intern (m/ž)

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
marlena.horvat@determ.com
Opis posla
Tražimo novog člana našeg Customer Success tima koji će biti odgovoran za rješavanje upita klijenata vezanih uz naš proizvod, educirati klijente kako bioptimalno koristili proizvod te aktivno pristupati učenju i profesionalnom razvoju, uz punu podršku mentora i tima.

Potrebna znanja
Izvrsne komunikacijske i organizacijske vještine, proaktivan pristup poslu, orijentiranost na detalje, odlično poznavanje engleskog jezika (razina C1), dostupnost za rad u smjenama od 4-6 sati, najmanje 20 sati tjedno (pon-pet) s vlastitog računala ili laptopa, aktivan studentski status (obavezan ugovor u Student servisu Zagreb).

Poželjne vještine
Znanje drugog stranog jezika (španjolski prednost).

Ostale napomene i uvjeti
Rad u smjenama prema dogovoru s ostatkom tima, između 20 i 30 sati tjedno.

Lokacija
Vukasovićeva 1, 10000, Zagreb

Radno vrijeme
8-12 h/12-16 h/14-18 h

Način za prijavu
Putem linka.
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI
Twins Trade d.o.o.
ARHIMAX projekt j.d.o.o.
Udruga sportske rekreacije Hram zdravlja
Colliers Advisory d.o.o.
Airflow društvo s ograničenom odgovornošću za usluge u graditeljstvu
MEDILIGO d.o.o.
HOLOGRAPHIK d.o.o.
Segafredo Zanetti Croatia društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
Gyas d.o.o.
PKF Tax Consulting Antičić d.o.o.
Računovodstvo.hr d.o.o. za knjigovodstvo i usluge
Foreo Adria d.o.o.
Wespa Spaces d.o.o.
Blitz-Cinestar d.o.o. društvo za kinoprikazivačke usluge