Zaboravili ste lozinku?
Lush d.o.o.

Prodavač/ica u Lush-u

Zagreb
Trgovina
arena@lush.hr
Opis posla
traži se prodavač/ica za rad u našem dućanu Arena Centru, povremeno ili na puno radno vrijeme. Uključuje usluživanje kupaca i pružanje Lush iskustva, prodaju i demonstraciju proizvoda, održavanje standarda Lush dućana, timski rad

Zašto tražimo tebe?
ukoliko voliš raditi u timu i mirisnom okruženju naših proizvoda, ovo je pravi posao za tebe

Poželjne vještine
komunikativnost, timski rad, odgovornost, iskustvo rada s ljudima

Ostale napomene i uvjeti
omogućujemo plaćenu edukaciju prije samostalnog rada, te mogućnost kasnijeg rada u ostalim našim dućanima

Lokacija
Lush, Arena Centar, Ulica Vice Vukova 6, Zagreb

Radno vrijeme
u smjenama, u skladu s radnim vremenom shopping centra (09-21)

Očekivano trajanje posla
povremeno (po dogovoru) ili puno radno vrijeme, tijekom cijele godine