Zaboravili ste lozinku?
Biočić Ivan - SPECTRE GROUP, obrt za poslovno savjetovanje

Asistent za kreiranje sadržaja na društvenim mrežama (m/ž)

Zagreb
Ostalo
nplavsic@spectregroup.co
OPIS POSLA
Tražimo kreativnog, odgovornog i organiziranog studenta koji ima ljubav prema stvaranju viralnog sadržaja na društvenim mrežama, posebno na Tik Toku i Instagramu. Kandidat treba biti sposoban za brzo stvaranje zanimljivog i angažirajućeg sadržaja koji će privući pažnju šire publike.

POTREBNA ZNANJA
Izvrsno poznavanje društvenih mreža i trendova, s naglaskom na Tik Tok i Instagram. Iskustvo u montiranju video sadržaja. Detaljnost i proaktivnost u radu. Odlično poznavanje engleskog jezika.

POŽELJNE VJEŠTINE
Poželjno je imati vlastitu opremu za snimanje i montiranje videa. Iskustvo rada u sličnim pozicijama i poznavanje beauty sektora je prednost.

NAPOMENE I UVJETI
Kreiranje, montiranje i objavljivanje atraktivnih Tik Tok i Instagram videa. Praćenje konkurencije i trendova na društvenim mrežama. Analiza tržišta i praćenje učinka objavljenog sadržaja. Predlaganje novih ideja za sadržaj koji bi mogao postati viralan.

LOKACIJA
Terenski / od kuće (Zagreb)

RADNO VRIJEME
Fleksibilno

NAČIN ZA PRIJAVU
Poslati životopis, motivacijsko pismo i portfolio dosadašnjih radova na mail.
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI
ANA - Udruga za pomoć djeci i obiteljima
PINK BERRY d.o.o.
Agencija za komercijalnu djelatnost - proizvodno, uslužno i trgovačko d.o.o.
ANAfour7, obrt za fotografske usluge i trgovinu
HP - Hrvatska pošta d.d.
Sportkart d.o.o.
TRIBAL9 d.o.o.
Laboratorij zabave d.o.o.
Memoria Creatio j.d.o.o.
Javna ustanova za upravljanje prirodnim vrijednostima Grada Zagreba
Invictus Medical / Beauty centar premium j.d.o.o.
Agitator d.o.o.
Geneplanet d.o.o.