Zaboravili ste lozinku?
Samsung electronics Austria GmbH - Podružnica Zagreb

Administrativni posao u odjelu marketinga

Zagreb
Promocija i marketing
sead.hr@samsung.com
Opis posla
Unos i praćenje budžeta
Podrška u proizvodnji POP materijala
Komunikacija s dobavljačima za slanje pošiljki iz nacionalnih promocija
Praćenje i izrada izvještaja za komunikacijske aktivnosti
Podrška u BTL egzekuciji
GDPR system management
Ostali zadaci prema nalogu

Zašto tražimo tebe?
Ako te odlikuju kreativnost, želja za znanjem i učenjem te otvorenost za promjene, pozivamo te da nam se dođeš predstaviti i započneš svoj razvojni put u Samsungu.

Potrebna znanja
engleski jezik, Microsoft Office paket (Excel, PowerPoint, Word).

Ostale napomene i uvjeti
poželjno da student/ica može raditi puno radno vrijeme i obavezno je znanje Excela.

Lokacija
Radnička 37b, 10000 Zagreb

Radno vrijeme
Početak između 8 i 9, završetak između 16 i 17h

Očekivano trajanje posla
Minimalno 6 mjeseci.

Način za prijavu
Poslati CV na mail.