PRETRAGA PO KLJUČNOJ RIJEČI:
bronca (9)

Snimka iz svlačionice postala apsolutni hit: ovako su hrvatski reprezentativci proslavili broncu

Zagrljeni svi od reda, uz prisustvo članova stručnog stožera, naši nogometaši su u glas zapjevali, slobodno možemo reći već njihovu tradicionalnu pobjedničku pjesmu - Nije u šoldima sve.

Hrvatski srednjoškolci na matematičkoj olimpijadi osvojili dva srebra i tri bronce te treće mjesto u ekipnom natjecanju

Mladi hrvatski školarci postigli su zavidne rezultate na 15. Srednjoeuropskoj matematičkoj olimpijadi koja se održavala u Zagrebu do 29. kolovoza 2021.

Zagrebački gimnazijalac odnio broncu na Međunarodnoj kemijskoj olimpijadi

Dvoje od četvero učenika koji su predstavljali Hrvatsku na 53. Međunarodnoj kemijskoj olimpijadi ostvarilo je izvrsne rezultate. Učenik Fran Miletić dobio je brončanu medalju, a učenica Olga Jerković Perić pohvalu.

Naši učenici i dalje oduševljavaju: odnijeli su broncu na Međunarodnoj biološkoj olimpijadi

Učenik Lovro Mirković iz zagrebačke XV. gimnazije odnio je broncu na natjecanju iz biologije, no izvrsne su rezultate ostvarili i ostali učenici.

Na Međunarodnoj informatičkoj olimpijadi hrvatski učenici osvojili četiri medalje

Četvorica učenika iz zagrebačke XV. gimnazije osvojili su dvije zlatne, srebrnu i brončanu medalju.

Bronca za Hrvatsku na Međunarodnom turniru mladih prirodoslovaca

Zahvaljujući studentskoj udruzi Istraživački centar mladih, Hrvatsku su i ove godine predstavljali naši učenici na Međunarodnom turniru mladiih prirodoslovaca s kojeg su se vratili na odličnom trećem mjestu.

Košarkašice zadarskog Sveučilišta osvojile broncu na poznatom turniru

Košarkašice Sveučilišta u Zadru osvojile su broncu na poznatom studentskom turniru „Moscow Games 2017“, dok su stolnotenisačice uspjele doći do osmine finala.

Splitu bronca i pohvale za izvrsnu organizaciju Europskih sveučilišnih prvenstava

Tijekom pet dana Riva, Poljud i Žnjan bili su poprište uzbudljivim sportskim igrama, a samo domaćinstvo istih predstavlja veliko priznanje za Hrvatsku i Split kao dokazano dobre organizatore manifestacija iz područja studentskoga sporta.

Velika taekwondo bronca studentice Zdravstvenog veleučilišta

Članica taekwondo kluba Čigra Katarina Mihaljević sudjelovala je na Europskim sveučilišnim igrama. Nakon četiri teške borbe, zauzela je treće mjesto.