Zaboravili ste lozinku?
UNICEF HRVATSKA

Terenski predstavnik/ca UNICEF-ovog programa

Rijeka
Ostalo
prijave@unicef.hr
Opis posla
Terenski predstavnik/ca UNICEF-ovog programa Čuvari djetinjstva za prikupljanje donacija u Rijeci zadužen je za komunikaciju s građanima i prezentiranje UNICEF-ove misije i djelovanja za dobrobit djece na javnim mjestima i trgovačkim centrima. Cilj je građanima približiti aktivnosti koje organizacija provodi te im omogućiti redovitu podršku kako bi svojim donacijama pomogli djeci u Hrvatskoj i svijetu. UNICEF nudi iskustvo u vodećoj međunarodnoj organizaciji za zaštitu dječjih prava, opsežnu edukaciju i sustavno mentoriranje te evaluaciju rada, stjecanje novih znanja i vještina, pozitivnu i dinamičnu radnu atmosferu, fleksibilno radno vrijeme i mogućnost kreiranja vlastitog rasporeda.

Tražene kompetencije studentata
UNICEF očekuje od terenskog predstavnika odgovornost prema preuzetim obvezama, profesionalno ponašanje i predstavljanje organizacije, visoku motiviranost i učinkovitost, spremnost na terenski rad te razgovor s građanima na javnim mjestima i trgovačkim centrima, spremnost na timski rad i fleksibilnost, razumijevanje djelovanja UNICEF-a i poznavanje aktivnosti koje organizacija provodi, odlične komunikacijske i interpersonalne vještine, mogućnost prilagodbe različitim situacijama te otvorenost prema novim izazovima, želju za učenjem i radom u dinamičnom timu te osobnim doprinosom dobrobiti djece. Poželjno je iskustvo u terenskom radu (anketiranje, promocije, direktna prodaja, popis stanovništva i sl.), no nije uvjet.

Radno vrijeme
Fleksibilno i po dogovoru. Potrebna raspoloživost minimalno 3 dana u tjednu po 4 - 6 sati.

Ostale napomene i uvjeti
Vaše prijave šaljite isključivo putem priložene e-mail adrese, kako biste dobili termin za predstavljanje.