Zaboravili ste lozinku?
Poliklinika Glavić

Studente/ice za administrativne poslove, poslove računovodstva i ispomoć pri lakšim fizičkim poslovima

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
posao.poliklinika.glavic@gmail.com
Vrsta posla: administrativni poslovi

Opis posla:
- asistiranje djelatnicima Poliklinike u obavljanju administrativnih zadataka na prijemnom pultu te samostalno  izvršenje jednostavnijih administrativnih poslova
- ispomoć pri lakšim fizičkim poslovima

Idealan si kandidat za nas ako imaš sljedeće osobine:
- komunikativan si i pedantan
- precizan si i brzo učiš
- odgovoran si
- imaš razvijenu socijalnu inteligenciju
- fakultetske obaveze ti dozvoljavaju rad u trajanju 6-8 sati dnevno, 5 dana u tjednu
- dobro poznaješ MS Office

Nudimo rad u modernom interijeru, garantiran razvoj i stjecanje relevatnih znanja i vještina. Naknada za sat rada iznosi 30 kn.

Ukoliko si se pronašao u našem oglasu, molimo te da svoj životopis dostaviš na email :

Vrsta posla: Poslovi računovodstva i ispomoć pri lakšim fizičkim poslovima

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb, Ulica Marijana Derenčina 3

Početak i očekivano trajanje posla: početak po dogovoru sa odabranim kandidatom/kandidatkinjom, a očekivano trajanje ovisno o njegovoj/njezinoj uspješnosti

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30 kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: - asistiranje djelatnicima u odjelu računovodstva Poliklinike u obavljanju svih poslova vezanih uz područje računovodstva

Posebna znanja i vještine: - komunikativnost, pedantnost, preciznost, sposobnost brzog učenja, odgovornost prema poslu, razvijena socijalna inteligencija, poznavanje MS Office paketa

Radno vrijeme: 6-8 sati dnevno, 5 dana u tjednu

Ostale napomene i uvjeti: traže se isključivo apsolventi ili studenti završnih godina fakulteta ekonomskog usmjerenja

Način i kontakt za prijavu studenata: emailom na mail : posao.poliklinika.glavic@gmail.com