Zaboravili ste lozinku?
Sveučilište Algebra

Student/ica za podršku kod provođenja ispita na Sveučilištu Algebra

Zagreb
Ostalo
Opis posla
Pružanje podrške prilikom provođenja ispita na Sveučilištu Algebra, pripremanje prostora za održavanje ispita, praćenje dolaznosti studenata, čuvanje ispita, prijava problema, ostala administracija itd.

Potrebna znanja
• Poznavanje i korištenje engleskog jezika • Poznavanje rada na računalu i MS Office programa • Visoka fleksibilnost i raspoloživost • Odgovornost, snalažljivost i angažiranost

Ostale napomene i uvjeti
Nudimo ugodnu i prijateljsku radnu atmosferu i kulturu.
Mogućnost daljnjeg studentskog angažmana.

Lokacija
Gradišćanska 24, Zagreb

Radno vrijeme
9:00-11:30, 12:00-14:30, 15:00-17:30, 18:00-20:30

Period rada
25.11. - 30.11.2024. (uključujući i subote)

Način za prijavu
Putem linka.
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI
Gajser Šantek Snježana - Salon za pse Cenn, obrt za usluge
ANA - Udruga za pomoć djeci i obiteljima
Teniski klub San-spin
Agencija za komercijalnu djelatnost - proizvodno, uslužno i trgovačko d.o.o.
ANAfour7, obrt za fotografske usluge i trgovinu
DOM EKSPERT d.o.o.
Privatna osoba
Upravljanje sportskim objektima
Svijet za pet jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
STORM GRUPA d.o.o. za trgovinu i usluge
TRIBAL9 d.o.o.
Laboratorij zabave d.o.o.
Memoria Creatio j.d.o.o.