Zaboravili ste lozinku?
Gyms4you d.o.o.

Rad na Gyms4you recepciji

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
job@gyms4you.com
Opis posla
Rad na recepciji, upis članova, naplata članarina, održavanje prostora čistim i urednim.

Ostale napomene i uvjeti
Od osobe očekujemo da bude opuštena, odgovorna, komunikativna i motivirana sa znanjem u Excelu i Wordu. Fleksibilna što se tiče radnog vremena. Radi se u ugodnoj atmosferi.

Lokacija
Poslovnice Gyms4you (centar Bundek, VMD centar, Dubrava, Heinzelova, Nova Galerija, Maksimir, Remiza, Park Kneževa, Sloboština, Kvaternik Plaza, Voltino, Risnjačka, Črnomerec, Siget, Blato, Matrix, Dubec, Maksimir 2)

Radno vrijeme
PON-PET, 12-20 (smjena od 8 sati)

Očekivano trajanje posla
Povremeni rad kroz cijelu godinu.
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet
ŽACstar d.o.o.
Dun & Bradstreet d.o.o. za poslovne i bonitetne informacije
DOM EKSPERT d.o.o.
Coca-Cola HBC Hrvatska d.o.o.
Plesni studio Transform
Forvis Mazars d.o.o. za porezno savjetovanje i reviziju
Propertas d.o.o.
Hrvatska udruga društava za tržišno komuniciranje – HURA!
Mazars Cinotti Consulting d.o.o.
Arhivservis d.o.o
Getworker d.o.o.
Prizma d.o.o. centar za poslovnu inteligenciju
RTL Hrvatska d.o.o. za usluge