Zaboravili ste lozinku?
Generali osiguranje d.d.

Referent online prodaje (m/ž)

Zagreb
Promocija i marketing
posao.hr@generali.com
Generali osiguranje d.d. traži studenta/icu za poslove online prodaje

Vrsta posla: Referent online prodaje (m/ž)
Mjesto obavljanja posla: Ulica grada Vukovara 284, Zagreb
Početak i očekivano trajanje posla: Lipanj 2020/ na duži period
Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30,00 kn

Opis posla:
• obrada dolaznih prodajnih upita klijenata (e-mail, poziv, chat);
• izrađivanje ponuda;
• posredovanje pri sklapanju osigurateljnih ugovora te pripadajući administrativni poslovi.

Posebna znanja i vještine:
• komunikativna si osoba koja voli dinamičan posao;
• lijepo pismeno i usmeno izražavanje;
• pouzdanost u radu s klijentima, marljivost i savjesnost u radu;
• odlično poznaješ rad na računalu i internetu;
• motivirana si osoba s profesionalnim i odgovornim pristupom prema radu, uz spremnost na kontinuirano stjecanje znanja i vještina u koraku s novim trendovima;

Radno vrijeme: Rad 8 sati dnevno – od ponedjeljka do petka u vremenu od 8-16h i/ili 10-18h;

Uvećanja za:
- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)

Ostale napomene i uvjeti:
Fleksibilni smo u vezi radnog vremena, uz prethodni dogovor moguća su povremena izbivanja zbog rješavanja studentskih obaveza. Prednost imaju kandidati koji žele po završetku studija sklopiti ugovor o radu na neodređeno vrijeme.

Način i kontakt za prijavu studenata:
Životopise slati na e-mail: posao.hr@generali.com s naslovom „Prijava za radno mjesto u Online prodaji“