Zaboravili ste lozinku?
Hrvatska narodna banka

Rad s posjetiteljima Informacijsko-edukacijskog centra “Moneterra"

Zagreb
Turizam i ugostiteljstvo
renata.marinovic@hnb.hr
Opis posla
Informiranje posjetitelja o načinu obilaska stalnog postava i povremenih izložbi, podrška i pomoć posjetiteljima pri korištenju interaktivnih sadržaja, prijam posjetitelja, briga o izdanoj multimedijskoj opremi i povratu opreme, odgovaranje na pitanja posjetitelja o postavu.

Potrebna znanja
Studenti viših godina ekonomskog ili drugoga društvenog ili humanističkog smjera (prednost povijest, arheologija, psihologija, sociologija, antropologija, informatologija), odlično poznavanje engleskog jezika.

Poželjne vještine
Komunikativnost, tolerantnost, otvorenost za suradnju i timski rad, sposobnost prilagođavanja novim situacijama i različitim korisnicima.

Ostale napomene i uvjeti
Studenti su obvezni proći edukaciju koja će biti plaćena prema predviđenoj satnici.

Lokacija
Ban centar, Ulica Augusta Cesarca 10, Zagreb

Radno vrijeme
Radnim danom od 09,00 do 19,00, subotom od 10,00 do 14,00 sati; do 30 sati tjedno (u smjenama, prema dogovoru).

Način za prijavu
Studenti trebaju dostaviti CV i kratko motivacijsko pismo na e-mail.