Zaboravili ste lozinku?
Orbico d.o.o.

Promocija

Zagreb
Promocija i marketing
filipina.grsic@orbico.com
Opis posla
- Promocija raznih brandova (Estee Lauder, Clinique, Hugo Boss, Gucci, Chloe, Mac, Bobbi Brown, Elizabeth Arden, Clarins, Tom Ford, Carolina Herrera i drugi)
- Pisanje mjesečnih izvještaja
- Treninzi

Zašto tražimo tebe?
Da budeš dio našeg velikog tima, da stječeš nova radna iskustva i znanja.

Poželjne vještine
Odlične komunikacijske vještine odnosno sklonost radu s ljudima Odgovornost, pouzdanost i ljubaznost Poželjne makeup vještine Poželjno iskustvo u prodaji kozmetičkih proizvoda Sposobnost rada u dinamičnom okruženju.

Ostale napomene i uvjeti
Redovan ili izvanredni student sa vlastitim studentskim ugovorom koji može raditi na puno radno vrijeme.

Lokacija
Zagreb – Muller City Center one West, Jankomir 33 10000 Zagreb

Radno vrijeme
6 sati na dan , od ponedjeljka do nedjelje (radno vrijeme 9-15h ili 15-21h)

Način za prijavu
Slanje životopisa na mail.