Zaboravili ste lozinku?
PrimeVigilance Zagreb d.o.o.

Office Assistant/Receptionist

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
marija.benkokrupic@primevigilance.com
PrimeVigilance Zagreb d.o.o. traži studenta/icu za administrativni posao – Office Assistant/Receptionist

Mjesto obavljanja posla: Oreškovićeva 20a, Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: 17.01.2022.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30,00 kn/sat

Opis posla:

Rad na recepciji i administrativni poslovi, primanje poziva, doček i briga oko gostiju, otprema i primanje pošte, suradnja s dobavljačima, praćenje i narudžba potrošnje uredskog materijala, ostali uredski poslovi

Posebna znanja i vještine:

Potrebno znanje engleskog jezika u govoru i pismu (B2) te poznavanje rada u Microsoft Office paketu. Poželjno vozačka dozvola (B kategorija).

Radno vrijeme: 09-17h

Ostale napomene i uvjeti:

Tražimo pouzdanu, odgovornu i dobro organiziranu osobu koja će moći raditi puno radno vrijeme na dulji vremenski period), idealno apsolvent. Nudimo rad u dinamičnom i mladom kolektivu. Trening će biti osiguran na početku rada.

Način i kontakt za prijavu studenata: molimo da svoje prijave pošaljete direktno mailom na marija.benkokrupic@primevigilance.com