Zaboravili ste lozinku?
CINNAMON d.o.o.

Mid web developer

Zagreb
Ostalo
ivana.benko@cinnamon.agency
CINNAMON d.o.o. traži studenta/icu za poziciju - Mid web developer

OPIS POSLA
zajedno s iskusnijim kolegama razvijanje web stranica i aplikacija, predlaganje i provođenje tehničkih rješenja za razne izazove, surađivanje s mobilnim developerima, dizajnerima i projektnim menadžerima na raznim projektima, radi se na srednje velikim projektima iz različitih industrija < 500 sati

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS
odlično poznavanje HTML, CSS i JavaScript, poznavanje Git-a (github, gitlab, bitbucket), dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu, sposobnost analiziranja problema i njegovo brzo rješavanje
Poželjno iskustvo u React.js (redux, mobx) ili Vue.js i Node.js; poznavanje CSS preprocessing alata; rad s bazama podataka (MySQL) i RESTful API; praksa refaktoriranja koda i code review-a. Prednost je poznavanje unit testova i automatiziranog testiranja.

Mjesto rada: Zagreb, Gundulićeva ulica 35
Predviđen period rada: odmah, na duži period
Radno vrijeme: pon-pet, 8 sati, donekle klizno, mogućnost dogovora zbog fakultetskih obaveza
Naknada po satu / plaća: 60 kn/h

Način i kontakt za prijavu studenata: mailom na: ivana.benko@cinnamon.agency