Zaboravili ste lozinku?
Rock caffe Enigma

Konobar/ica

Zagreb
Turizam i ugostiteljstvo
sanjaenigma@yahoo.com
Opis posla
Posluživanje toplih i hladnih napitaka, komunikacija s gostima, briga o urednosti stolova i šanka.

Zašto tražimo tebe?
Tražimo studenta/icu jer smo totalno prilagodljivi što se tiče radnog vremena i smjena, na par dana tjedno ili vikendom ili kombinirano /po dogovoru i tvojim mogućnostima/, te ponekad za ispomoć u večernjim satima. Kafić je miran sa većinom stalnim, mladim gostima i ugodnom atmosferom te odličnom glazbom. Ako si vedra i komunikativna osoba koja voli raditi s ljudima, javi se!

Potrebna znanja
Iskustvo nije potrebno ako imaš volje učiti i raditi.

Poželjne vještine
Spretnost i urednost, te vedar duh.

Lokacija
Zagreb, Dubrava, Novoselski odvojak II, 6

Radno vrijeme
Jutarnja 08.00 – 16.00 h, popodnevna 16.00 - 24.00

Ostale napomene i uvjeti
Plaćanje možemo dogovoriti kako tebi odgovara, od dnevnog do mjesečnog.