Domaćini zauzeli četvrto mjesto

Drugi SUS kup: MNK PIMONT odnio pobjedu!

SUS KUP je malonogometni turnir na travi koji se već drugu godinu zaredom održava na Zagrebačkom velesajmu u organizaciji Slavonske udruge studenata.

Ekipa MNK PIMONTA pobjednik je SUS KUPA 2014, malonogometnog turnira, kojeg sada već tradicionalno organizira Slavonska udruga studenata.

Na ovom malonogometnom turniru na travi, održanog 22. i 23. ožujka na Zagrebačkom velesajmu u paviljonu NC Šalata, svoja nogometna umijeća pokazalo je 16 ekipa koje su bile organizrane u 4 skupine po 4 ekipe. Dvije najbolje plasirane ekipe išle su u daljnji krug natjecanja.

Za finale su se borile četiri ekipe: ekipa Slavonske udruge studenata, ekipa Udruge studenata grada Splita, ekipa MNK PIMONT, te CB Herli. U međusobnim ogledima najbolje ekipe bile su MNK PIMONTA i UDST koje su osvojile prvo i drugo mjesto. Treće mjesto pripalo je CB Herli, dok su domaćini zauzeli četvrto mjesto.

Titulu najboljeg igrača SUS KUPA 2014. odnio je Dario Markić, igrač splitske ekipe.

Uz medalje, prva tri mjesta osvojila su i vrijedne novčane nagrade. Nakon proglašenja pobjednika, usljedilo je slavlje uz poznate slavonske tamburaše.