Zaboravili ste lozinku?
Vukina Sanja - SPELLINGO, obrt za poduku

Vođenje tečajeva engleskog jezika

Zagreb
Ostalo
spellingo21@gmail.com
OPIS POSLA
Vođenje tečajeva engleskog jezika djeci i odraslima; izrada i provedba nastavnih planova; sudjelovanje na mentorskim radionicama za profesore engleskog jezika.

ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
Zainteresirani smo za suradnju s apsolventima anglistike ili Učiteljske akademije koji žele raditi u nastavi te se žele posvetiti profesorskom zvanju. Otvoreni smo za mogućnost dugotrajne suradnje.

POTREBNA ZNANJA
Izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu.

POŽELJNE VJEŠTINE
Društvena i odgovorna osoba, željna novih znanja, koja se dobro osjeća u radu s ljudima (djecom i odraslima).

OSTALE NAPOMENE I UVJETI
Odslušana metodika na fakultetu nije preduvjet, ali je prednost. Studenti bez metodičkog predznanja, proći će radionicu metodičkog usavršavanja. Nastava se održava uživo u prostoru škole u Španskom.

LOKACIJA
Vilima Korajca 7, Špansko, 10 000 Zagreb

POČETAK RADA
rujan 2024.

OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
10 mjeseci ili više

NAČIN ZA PRIJAVU
Zainteresirani se mogu javiti na email škole SPELLINGO, ili telefonski kontaktirati vlasnicu.
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI
Markeš Petra, PETRAS PET, obrt za šišanje pasa
BND group d.o.o.
ANA - Udruga za pomoć djeci i obiteljima
Doppio d.o.o.
Wellness centar Aquathermal j.d.o.o.
Suručić Kic Marina - Svijet rublja, obrt za usluge
LOFT d.o.o.
VMV SZABO d.o.o.
Mega foto studio j.d.o.o.
Udruga Učimo engleski Zagreb
Stars and Stripes j.d.o.o.
IQuest j.d.o.o.
Jabuka televizija d.o.o
Ulika d.o.o.