Zaboravili ste lozinku?
Promet i prostor d.o.o.

Terensko prikupljanje i unos baze podataka komunalne infrastrukture

Samobor
Ostalo
posao@prometiprostor.hr
Opis posla:

- implementacija pipODK mobilne aplikacije (Android) za terensko prikupljanje podataka
- priprema i implementacija programskih formi za prikupljanje podataka komunalne infrastrukture u pipODK mobilnoj aplikaciji
- organizacija, vođenje i kontrola terenskog prikupljanja podataka u razdoblju od 2 mjeseca (student/ica)

Podaci za prikupljanje:
- Javne prometne površine na kojima nije dopušten promet motornih vozila
- Javna parkirališta
- Javne zelene površine – travnjaci, parkovi, dječja igrališta, dječje sprave, klupe i stolovi, koševi, javni športski i rekreacijski prostori
- Građevine i uređaji javne namjene
- Groblja i krematoriji
- Evidentiranje podataka na terenu

-Unos podataka u bazu putem web aplikacije
- Dodatni rad kod kuće na uređivanju prikupljenih podataka
- Edukacija na terenu prije početka rada

Uvjeti:
- Mogućnost punog radnog vremena (40h tjedno) tijekom 2 mjeseca
- Fleksibilno radno vrijeme, ali očekuje se rad najmanje 4 dana tjedno po 6 sati
- Potrebno imati vlastiti Android mobilni uređaj za korištenje mobilne aplikacije za unos podataka na terenu
- Potrebno vlastito računalo s pristupom internetu

Napomena: Potrebno je da student/studentica bude spreman/spremna početi s radom što je moguće prije.

Svi zainteresirani molim da se jave na mail.