Zaboravili ste lozinku?
Studentski.hr TV

Tehnička podrška za video podcast

Zagreb
Ostalo
info@studentski.hr
Tražimo studente s tehničkim znanjem za rad na podcastima!

Lokacija: Zagreb
Radno vrijeme: Fleksibilno, uz mogućnost prilagodbe rasporedu predavanja
Početak rada: Odmah
Angažman: Duži

Opis posla:

- Tehnička podrška pri snimanju podcasta, uključujući postavljanje i rukovanje opremom
- Režija i koordinacija snimanja u studiju
- Održavanje audio kvalitete tijekom snimanja
- Minimalna post-produkcija
- Suradnja s voditeljima i gostima podcasta

Uvjeti:

- Student produkcije, režije ili srodnih studija
- Osnovno znanje rada s audio opremom i softverima za uređivanje zvuka (Audacity, Adobe Audition)
- Kreativnost, proaktivnost i sposobnost rada u timu
- Spremnost na učenje i usvajanje novih vještina

Nudimo:

- Rad u dinamičnom i kreativnom okruženju
- Korištenje profesionalne opreme za snimanje podcasta
- Fleksibilno radno vrijeme prilagođeno studentskim obavezama
- Priliku za stjecanje praktičnog iskustva u području produkcije i režije

Prijave: Pošaljite svoj životopis i video radove (promo video, podcast i sl.), ako ih imate, na info@studentski.hr do 31.7.2024., uz naznaku „Student/ica za video podcast”

Pridružite nam se i postanite dio našeg podcast tima!