Zaboravili ste lozinku?
SES Hrvatska d.o.o.

Suradnik za administraciju (m/ž)

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
info@kingcross.hr
OPIS POSLA
pisana i telefonska komunikacija sa partnerima, suradnicima i posjetiteljima
primanje, slanje i vođenje evidencije poštanskih pošiljaka,
zaprimanje i arhiviranje ulaznih i izlaznih računa,
arhiviranje dokumentacije trgovačkog centra u fizičkom i digitalnom obliku,
nabava uredskog materijala, potrepština i općenita briga o urednom funkcioniranju ureda uprave,
vođenje i ažuriranje evidencija potrebnih u operativnim aktivnostima trgovačkog centra,
dočekivanje poslovnih partnera;

ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
Tražimo motiviranu osobu s iznimnim darom za organizaciju zbog povećanog obima poslova na području administracije.

Pridruži nam se jer te očekuje:
dinamičan i motiviran tim s međunarodnim iskustvom,
odgovorni i zanimljivi radni zadaci,
atraktivno okruženje u modernim uredima,
mogućnost stjecanja iskustva i novih znanja;

POTREBNA ZNANJA
• poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu, • napredna razina poznavanja MS Office programa, • odmjerenost i pozitivan nastup u komunikaciji, • točnost i pravovremenost u obavljanju zadataka.

POŽELJNE VJEŠTINE
• poznavanje njemačkog jezika u govoru i pismu (razina C1)

LOKACIJA
Ulica Velimira Škorpika 34, 10 090 Zagreb

RADNO VRIJEME
Ponedjeljak – Petak, 08:00h – 16:00h

OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
60 dana i/ili prema potrebi

OSTALE NAPOMENE I UVJETI
SES Hrvatska d.o.o. hrvatska je podružnica austrijske tvrtke SES – Spar European Shopping-Centers GmbH pod okriljem grupe SPAR Austrija koja je ugledna i uspješna tvrtka na području razvoja, izgradnje i upravljanja trgovačkim centrima u Austriji, Sloveniji, Italiji, Hrvatskoj, Mađarskoj i Češkoj. Grupa upravlja sa 31 trgovačkim centrom, a pod okrilje hrvatskog poslovodstva spada i trgovački centar King Cross Zagreb Jankomir.

NAČIN ZA PRIJAVU
Molimo prijave sa životopisnom poslati do naznačenog roka na mail adresu info@kingcross.hr