Zaboravili ste lozinku?
Poliklinika Bagatin d.o.o.

Student u odjelu logistike (m/ž)

Zagreb
Promet i transport
Poliklinika Bagatin d.o.o. traži studenta za rad u odjelu logistike.

Uvjeti: Vozačka dozvola B kategorije i vlastiti studentski ugovor

Opis posla: Vožnja, provjera količina dostavljene robe, povrati i zamjena robe, priprema dokumentacije za povrat robe, razvrstavanje, priprema te po potrebi transport robe na lokacije, odrada inventura i prema potrebi optimiziranje stanja skladišta (brojanje stanja skladišta, unos podataka, organizacija povrata te reporting nadređenima), inventura centralnog skladišta jednom mjesečno – izvještaj rukovoditelju, kontaktiranje i organiziranje termina servisa nakon zaprimljenih prijava poteškoća sa lokacija, pomoć u zadacima ostalih kolega

Satnica: 30 kuna/sat

Početak rada i očekivano trajanje posla: 13.6., na minimalno godinu dana

Prijaviti se možete na linku, gdje ujedno možete pročitati malo više o poslu i o Poliklinici Bagatin!