Zaboravili ste lozinku?
SPAR Hrvatska d.o.o.

Sezonski rad u trgovini - Istra

OVAJ OGLAS JE ISTEKAO!

Umag
Trgovina
posao@spar.hr
SPAR Hrvatska d.o.o. traži studente/ice za sezonski rad u trgovini – Istra

Vrsta posla: trgovina i prodaja

Mjesto i adresa obavljanja posla: Umag, Labin, Poreč, Buje

Početak i očekivano trajanje posla: početak rada 1.6.2022., a trajanje posla do 1.9.2022.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 40,00 kn.

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): Da *Napomena: Nudimo smještaj studentima koji nisu iz navedenih gradova te plaćen dolazak i odlazak sa sezone.

Opis posla: rad na blagajni i ostali pomoćni poslovi u trgovini (punjenje polica, rad s kupcima i drugo), ispomoć na svježim odjelima (pakiranje kruha, sireva ,izlaganje robe i dr.).

Radno vrijeme: do 40 sati tjedno, cijeli tjedan ili prema dogovoru, kombiniranje prva /druga smjena.

Ostale napomene i uvjeti:

Molimo da u prijavi pošaljete kratak životopis i navedete Vaš kontakt broj mobitela/telefona te grad za koji se prijavljujete. Ako imate svoj smještaj u tom gradu molimo Vas da to u prijavi napomenete.

Način i kontakt za prijavu studenata:

Svoje prijave molimo pošaljite na e-mail posao@spar.hr s napomenom „ Student – sezona – grad za koju se prijavljujete“. Npr. „Student – sezona – Umag“.
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI