Zaboravili ste lozinku?
All about pizza d.o.o.

Rad u Domino’s restoranima

Zagreb
Turizam i ugostiteljstvo
posao@dominos.hr
Opis posla
Ako tražiš posao koji kombinira dinamično okruženje i strast prema kvalitetnoj usluzi, onda si na pravom mjestu.
U našem timu, svaki član igra ključnu ulogu u stvaranju iskustva koje će naši kupci pamtiti. Ako volite timski rad, brzo učenje i pozitivnu atmosferu, pozivamo vas da se pridružite našoj Domino’s obitelji.
Rad u Domino’s pizzeriji ne znači samo posao, već i priliku za osobni i profesionalni razvoj. Nudimo poticajno radno okruženje gdje se cijeni inovacija, predanost i ljubav prema vrhunskoj hrani.
Ako želite postati dio naše priče, ispunite prijavu i započnite svoje putovanje s nama. Radujemo se upoznati nove članove našeg tima i zajedno stvarati nezaboravna iskustva.
Pridružite nam se u stvaranju ukusnih trenutaka i radosti!

1. Dostavljač (M/Ž)

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad) 5.6 Eur do 9.15 Eur po satu

Dostava električnim biciklom, a Domino's osigurava svu potrebnu opremu za rad. Pridruži se našem mladom timu i započni svoju karijeru u internacionalnoj kompaniji sa stvarnom mogućnosti napretka.

Obavezna znanja: Sposobnost rukovanja biciklom, organizacija

Poželjne vještine: Dobro poznavanje područja dostave, komunikacijske sposobnosti, suradnja u timskom okruženju

2. Makeline (M/Ž)

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad) 5.5 Eur do 8.25 Eur po satu

Priprema pizze, briga da su namirnice spremne za korištenje, održavanje radnog okruženja urednim i čistim, komunikacija sa kupcima po potrebi.

Obavezna znanja: Organizacija, timski rad, komunikativnost

Poželjne vještine: Ambicioznost, poznavanje stranih jezika je bonus, proaktivnost

Zašto tražimo tebe?
Tražimo proaktivnu i odgovornu osobu koja će se pridružiti našem timu za izradu proizvoda. Ako voliš rad u dinamičnom okruženju i imaš motivaciju za postizanjem ciljeva, ti si osoba koju tražimo da se pridruži našem timu.

Ostale napomene i uvjeti
Tražimo osobu s ozbiljnim pristupom poslu, s naglaskom na pažljivosti i odgovornosti.

Lokacija
Zagreb, više lokacija

Radno vrijeme
10:30-00:00