Zaboravili ste lozinku?
Angla d.o.o. za poduku stranih jezika

Predavač/ica engleskog jezika

Zagreb
Ostalo
angla@angla.hr
Opis posla

- izvođenje nastave engleskog jezika (sat = 45 minuta)

- priprema nastave i nastavnih materijala

- pravovremeno administriranje nastavnog procesa

- koordinacija i komunikacija s voditeljicom nastave

Zašto tražimo tebe?

Motivirana si i komunikativna osoba s velikom ljubavi prema jeziku i prenošenju znanja drugima? I sama voliš učiti i usavršavati svoje vještine i težiš prema tome da uvijek budeš još malo bolja? Onda je Angla pravo mjesto za tebe!

Već sada tražimo nove kolege/ice kako bi se na vrijeme pripremili za nadolazeću školsku godinu i pružili ti svu potrebnu podršku u radu i prije nego staneš pred polaznike u učionici u rujnu. Nudimo ugodnu i poticajnu atmosferu u mladom i dinamičnom kolektivu, mogućnost besplatnog usavršavanja stranih jezika, mogućnost stručne prakse (hospitacije).

Ostale napomene i uvjeti

- kontinuirano učenje uz mentora

- korištenje bogate baze priprema i nastavnih materijala

- korištenje stručne literature

- mogućnost napredovanja

- rad u ugodnoj okolini

- neograničene količine kave i čokolade

Potrebna znanja
- 4. ili 5. godina diplomskog studija/apsolventura nastavničkog smjera anglistike ili učiteljskog fakulteta s pojačanim jezičnim programom; poželjno iskustvo u nastavi s đacima i odraslim polaznicima – nije uvjet

Poželjne vještine
- motiviranost na rad, marljivost, odgovornost, ljubaznost u odnosu prema klijentu, profesionalnost - fleksibilnost u rasporedu radnog vremena

Lokacija
Zagreb, Galjufova 5 (kod Kvatrića)

Radno vrijeme
prema dogovoru

Početak rada
rujan 2024.

Očekivano trajanje posla
lipanj 2025., mogućnost dugoročne suradnje
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI